Jump to content

Photo

...

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 mariya

mariya
  • Members
  • 1 posts

Posted 23 December 2007 - 09:11 PM

Ja zawrshawam trenutno srednju shkolu i josh uwijek se nisam odluchila shta cu da studiram. Zawrshila sam 3. razred u Americi i bash bih woljela da tamo i studiram. Josh uwijek ne znam koji bih fakultet ali oblast je medjunarodni odnosi ili poltitchke nauke. Zanima me da li postoji mogucnost da dobijem neku stipendiju, na kojem fakultetu i koji su uslowi za dobijanje te stipendije? Hvala unaprijed.

#2 administrator

administrator
  • Root Admin
  • 2,809 posts

Posted 24 December 2007 - 09:35 PM

Ja zawrshawam trenutno srednju shkolu i josh uwijek se nisam odluchila shta cu da studiram. Zawrshila sam 3. razred u Americi i bash bih woljela da tamo i studiram. Josh uwijek ne znam koji bih fakultet ali oblast je medjunarodni odnosi ili poltitchke nauke. Zanima me da li postoji mogucnost da dobijem neku stipendiju, na kojem fakultetu i koji su uslowi za dobijanje te stipendije? Hvala unaprijed.

Mnoge aplikacije bi trebalo ovih dana da se predaju, tako da u startu kasno krećete. Naravno, ništa još nije propalo - mogućnost za dobijanje stipendije postoji, ali potrebno je pokazati rezultate sa ispita, pisati eseje, podneti preporuke profesora i odabrati pravu instituciju.
Predlažemo da sačekate prvo grupno savetovanje za osnovne studije u SAD i sa savetnicima razgovarate o mogućim koracima. Prvo savetovanje biće organizovano sredinom januara, a prijavu možete obaviti pozivom na broj telefona 011/334 5227.

#3 mary

mary
  • Members
  • 1 posts

Posted 16 March 2008 - 02:46 PM

Postovani,

Trenutno zavrsavam 3. godinu gimnazije, i takodje me interesuje nastavak skolovanja u SAD-u(osnovne studije) i mogucnost dobijanja stipendije.Vas sajt mi je mnogo pomogao u pronalazenju osnovnih informacija, ali posto sam tek na pocetku pretrage volela bih da prisustvujem savetovanju za osnovne studije.
Mozete li mi, molim Vas, reci kada je sledeci termin?

Hvala unapred!:ph34r:

Pozdrav,
Marija

#4 administrator

administrator
  • Root Admin
  • 2,809 posts

Posted 16 March 2008 - 03:28 PM

Postovani,

Trenutno zavrsavam 3. godinu gimnazije, i takodje me interesuje nastavak skolovanja u SAD-u(osnovne studije) i mogucnost dobijanja stipendije.Vas sajt mi je mnogo pomogao u pronalazenju osnovnih informacija, ali posto sam tek na pocetku pretrage volela bih da prisustvujem savetovanju za osnovne studije.
Mozete li mi, molim Vas, reci kada je sledeci termin?

Hvala unapred!:ph34r:

Pozdrav,
Marija

Savetovanja se trenutno odvijaju sredom u 15 časova, ali savetnici često imaju dosta obaveza i ne možemo do utorka da potvrdimo taj termin. Najbolje bi bilo da se javite na 011/334 5227 i zakažete dolazak, posle čega bi vam se neko javio i potvrdio da će savetovanja biti u najavljenom terminu.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users